עוגות מעוצבות ליום הולדת 16 ולנערות מתבגרות

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
עוגת יום הולדת לנערות, עוגת גיל 16 המתוק - הכי מתוק שיש
עוגת שאנל מבצק סוכר - עוגות יום הולדת לבנות - הכי מתוק שיש

הורים רבים אשר מזמינים עוגות מעוצבות ליום הולדות עבור הילדות שלהן, סבורים בוודאי שאחרי גיל מסוים הן כבר לא ירצו בכך, הרי יש גיל בו עיצוב של עוגות כבר פחות מעניין, והרבה יותר חשוב האירוע וכל הדברים מסביב.

אך יש מקרים, במיוחד כשמדובר בעיצוב איכותי וייחודי, שגם ילדות שמציינות בת מצווה וגם נערות שמחות לקבל עוגות מעוצבות ליום הולדת, במיוחד כשמדובר בעיצובים שמתאימים לגילם ומציעים עוגות ייחודיות ויפות אשר מוסיפות לעיצוב הכללי ולשמחה של האירוע.

בשביל למצוא עוגות ליום הולדת לבנות מצווה או לנערות, חשוב לדעת לעשות את ההבחנה שבין עוגות מעוצבות ליום הולדת של ילדות קטנות אשר גם כוללות דמויות שונות אשר מן הסתם לקוחות מעולם התוכן של ילדות, כמו פיות, נסיכות, דמויות מסרטים מצוירים, קשתות, לבבות ועוד, לעומת עוגות מעוצבות ליום הולדת לנערות, למשל, עוגות מעוצבות לגיל 16 מתוק, אז אפשר למצוא עיצובים שמתאימים לעולם תוכן של נערות בוגרות יותר מן הסתם, דברים כמו כלי נגינה (גיטרה), חיות (אם הנערה רוכבת על סוס, אז אפשר להציג עיצובים של סוסים), טקסטים מיוחדים, עוגות מעוצבות בהשראת פריטי אופנה, מותגים ואפילו עיצובים של כוכבי אופנה שונים, זמרים ואמנים אחרים. הכל תלוי בתחביבים ובדברים שהנערה אוהבת. כל אחד מהדברים יכול לעשות את העוגה חגיגית ויפה.

מה יכול להפוך עוגות מעוצבות ליום הולדת לנערות למרשים?

כל הורה רוצה להפוך את העוגה שהוא מציע לבת שלו למרשים וייחודי, יש הורים אשר, סביר להניח, ירצו להציע עוגות מעוצבות בצורות צנועות אך יש הורים שדווקא ירצו להציע עוגות שמעוצבות בצורות מרשימות, וניתן למצוא לכך כמה רעיונות:

עוגות בקומות – בדומה לעוגת חתונות קלאסית, אפשר גם לבנות עוגת יום הולדת על קומות, 2-3 קומות כשעל הקומה העליונה יש את פריט העיצוב המשמעותי. כשהרעיון שכל קומה מעצבת בצורה שונה את העוגה.

עוגות בצבעים – בדומה לעוגות מעוצבות ליום הולדת של ילדות קטנות, גם כאן אפשר למצוא עוגות בשלל צבעים, אלה יכולים להתקבל על ידי צבעי מאכל או לחילופין על ידי סוכריות או פירות או כל אלמנט אחר.

עוגות עם שני אלמנטים של עיצוב – למה לבחור רק אלמנט אחד אם אפשר ליצור עיצוב של שני אלמנטים? חצי עוגה בעיצוב אחד וחצי בעיצוב אחר. הטעם של העוגה, מן הסתם, יהיה דומה בשני החלקים של העוגה.

עוגות עם קישוטים ייחודים – אפשר לבחור בקישוטים שכולם מכירים ואפשר לחפש דברים שהילדה אוהבת ולא כולם יודעים או כאלה שהיא אולי לא חשבה שההורים מודעים לכך, ולעשות לה עוגה עם קישוט כזה. למשל, עוגה עם סימנים הודיים או עוגה עם דמות אהובה מסרט, זה יגרום לה להרגיש מיוחדת וכך היא גם תדע ששמים לב לכל מה שהיא אוהבת.

רוצים עוגות בצק סוכר מפוארות גם לאירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!