הפעלות בצק סוכר לילדים - סדנאות לאירועים וחגיגות

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
הפעלות בצק סוכר לילדים, סדנאות לאירועים - הכי מתוק שיש
הפעלות לילדים בבצק סוכר - סדנה לאירועים - הכי מתוק שיש

הורים, מורים וגננות תמיד מחפשים דרכים שונים להפעיל את הילדים, פעילות במסגרת אירועים שונים כמו ימי הולדת או מסיבות אחרות, הפעלות במסגרת ימי חופשה או אפילו בימים רגילים, כשרוצים לעניין את הילדים בדברים שונים וייחודים.

זו הסיבה שעולם ההפעלות הוא מאוד רחב, מגוון ופופולארי. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של הפעלות מסוגים שונים שיכולים לשרת את ההורים והילדים כאחד. החל מהפעלות שקשורות למשחקים ואתגרים ועד הפעלות שקשורות לסדנאות שונות של יצירה ולימוד. דוגמא טובה לכך הן הפעלות בבצק סוכר לילדים.

הפעלת ילדים בבצק סוכר – תחום חדש יחסית..

סביר להניח שאין אחד שלא שמע על עיצוב עוגות ועוגיות באמצעות בצק סוכר, שכן תחום זה הפך להיות מאוד פופולארי בשנים האחרונות. אפשר למצוא אינספור אתרי אינטרנט, ספרים וחוברות, תוכניות ופינות בטלוויזיה שמתעסקות בנושא של עיצוב באמצעות בצק סוכר, עבור עוגות ועוגיות לילדים. לכן עם השנים אפשר למצוא יותר ויותר סדנאות והפעלות בצק סוכר לילדים.

 

מתי ולשם מה ניתן להזמין סדנאות הפעלות בבצק סוכר לילדים

אין מועד מיוחד שעבורו צריך להזמין הפעלות בבצק סוכר לילדים, אפשר להזמין מומחית בתחום בכל עת שרוצים לערוך הפעלה לילדים. זו יכולה להיות הפעלה במסגרת יום הולדת, אירוע משפחתי, אירוע בגן או בבית הספר, אפשר להזמין הפעלות שכאלה לקייטנות, הפעלות בתנועה ועוד. כל מה שצריך לעשות זה לבחור גורם מקצועי ומוסמך שיהיה זמין לערוך הפעלה כזו עבור הילדים.
כמובן שניתן להתאים סדנת בצק סוכר להורים וילדים יחדיו!

כאן המקום לציין, הפעלות בבצק סוכר לילדים יכולות להתאים לילדים בכל הגילאים, מאחר ולא מדובר בהפעלות שכרוכות בבישול או אפייה (ההנחה היא שאת העוגה או את העוגייה ההורים יכולים להכין ואם לא, אז ניתן להכין ביחד איתם) הרי שהפעלות בבצק סוכר יכולים להתאים כבר לילדים בגן חובה, אך מן הסתם בשביל שתהיה היענות רבה יותר, רצוי להתחיל עם הפעלות כאלה בגיל בית ספר.

 

מה עושים במסגרת הפעלות בצק סוכר לילדים

במסגרת ההפעלות, לומדים הילדים על שימוש בבצק סוכר, כיצד מכינים אותו, כיצד מעצבים בעזרתו דמויות, סמלים ומגוון רחב של עיצובים שיכולים להתאים לעוגות מסוגים שונים. כמו כן לומדים באמצעות הפעלות אלו כיצד לעבוד עם צבעי מאכל שונים, ואיך להפוך בצק סוכר פשוט לעיצוב ייחודי.

היתרון שבהפעלות יצירתיות, שהן מעניקות לילד הרבה יותר ממה שיש בהן. כלומר, לכאורה אפשר לחשוב שסדנה כזו מלמדת את הילד אך ורק כיצד לעבוד עם בצק סוכר או כיצד לעצב עוגות, אך האמת היא, שהסדנה נותנת לילד הרבה מעבר לכך. היא מלמדת אותו כיצד להסתכל על עיצובים שונים, להבדיל בין עיצוב טוב לעיצוב פחות טוב, איך להשתמש במרכיבי מזון שונים, כיצד לעבוד עם הידיים ועוד. אין ספק שסדנאות בצק סוכר עוזרות לפתח את הילדים מהיבטים שונים וזה יכול לעזור להם בחיים.

 

רוצים הפעלת בצק סוכר לילדים גם באירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!