היתרונות של עוגות מעוצבות לבת מצווה

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
עוגות מעוצבות לבת מצווה, עוגת בת מצווה מיוחדת - הכי מתוק שיש
עוגות בת מצווה, עוגות מעוצבות מבצק סוכר לבת מצווה - הכי מתוק שיש

אם פעם היינו מזמינים עוגה מעוצבת רק לחגיגות החתונה שלנו הרי שהיום גם באירועים אחרים כמו אירועי בר ובת מצווה אנחנו רוצים שתהיה לנו עוגה מעוצבת. יש הרבה יתרונות של עוגות מעוצבות לבת מצווה. עוגות אלו הן עוגות יפות מאוד ואסתטיות והן גם מאוד טעימות.

כאשר אנחנו מארגנים אירוע יוקרתי כמו בת מצווה היוקרה של האירוע נמצאת בפרטים הקטנים. ככל שנשקיע יותר בפרטים הקטנים של האירוע כך הוא יהיה יותר משמח ויותר איכותי. אנחנו יכולים למשל לבחור לבת שלנו עוגת בת מצווה מעוצבת בצורת נסיכות או בצורה של פיות או של סוסים אפילו – הכול תלוי ברצון ובדמיון שלנו.

 

על הייחוד של עוגות מעוצבות בבצק סוכר

עוגות מעוצבות הן עוגות ייחודיות מאוד במיוחד אם הן מעוצבות בבצק סוכר. לעוגות שהעיצוב שלהן נעשה בבצק סוכר יש הרבה מאוד יתרונות. היתרונות המרכזיים שלהן הם:

  • עוגות אלו נראות טוב יותר
  • העיצוב של עוגות אלו מחזיק מעמד לאורך כל האירוע
  • ניתן לעצב מבצק סוכר כל דימוי
  • בצק הסוכר לא רק יפה אלא גם טעים מאוד

כאשר אנחנו מתלבטים איזה עוגה מעוצבת כדאי לנו להזמין לאירוע שלנו כדאי לנו להזמין עוגה מעוצבת בהתאמה אישית לפי התכנון והרצון האישי שלנו. קונדיטורית מומחית בעוגות מעוצבות בבצק סוכר תוכל לעצב לנו עוגה ייחודית, המותאמת אישית ומפוסלת בבצק סוכר כך שנאהב אותה מאוד.

 

למה מומלץ להשקיע בעיצוב עוגות בת מצווה מבצק סוכר?

עוגות בת מצווה מעוצבות יכולות להיות עוגות בגדלים ועיצובים שונים. ככל שהעיצוב של העוגה עדין ומורכב יותר כך אנחנו צריכים להשקיע יותר באיכות החומרים מהם העוגה עשויה. בחירה בחומר של בצק סוכר לעיצוב העוגה שלנו היא בחירה איכותית מאוד כי חומר זה הוא חומר שנוח מאוד לעבוד אתו. את בצק הסוכר נוכל לצבוע בצבעי מאכל שונים ונוכל גם לעטר אותו עם סוכריות או עם שוקולד.

 

איזה עיצובים אפשר לעשות לעוגות מבצק סוכר?

קיים אין סוף של רעיונות ועיצובים לעוגות מבצק סוכר. למעשה כמעט כל רעיון עיצובי שיש לנו לעוגה ניתן לביצוע בעזרת שימוש בבצק סוכר. יש אנשים שבוחרים לעצב את עוגת בת המצווה של הבת שלהם עם פסל בדמותה העשוי מבצק סוכר. אנשים אחרים בוחרים לעצב את העוגה עם דימוי של כל המשפחה או עם דימוי אישי פחות של שקיעה על חוף או של פרחים פורחים. לפני שאנחנו מחליטים איזה עיצוב יהיה לעוגה אנחנו צריכים להעלות רעיונות שונים ולבחור את הרעיון שהכי מתאים והכי מצא חן בעינינו.

רוצים עוגות מעוצבות בבצק סוכר או סדנת בצק סוכר גם באירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!