סדנאות בצק סוכר - פרטים, עלויות ולו``ז

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
סדנאות בבצק סוכר במודיעין - הכי מתוק שיש

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר הורים ובפרט אימהות, אשר מעוניינות ללמוד את רזי העולם של עיצוב באמצעות בצק סוכר. בין היתר מדובר על עיצוב עוגות לילדיהן, עם זה לימי הולדת, מסיבות גן וכיתה, מסיבות בר ובת מצווה, מסיבות שחרור, מסיבות אירוסין, ימי נישואין ועוד.

יש לא מעט אימהות שלומדות את רזי התחום באמצעות אתרי אינטרנט, אלה מציעים מגוון רחב של מידע אודות עבודה ועיצוב בצק סוכר, החל ממדריכים כתובים וכלה בסרטונים, בין היתר הן יכולות ללמוד באמצעות אותם אתרים, באילו חומרים להשתמש, כיצד וכן מקבלות דוגמאות שונות של עיצובים מסוגים שונים, כאלה שיכולים להתאים לעוגות, עוגיות ועוד.

אך כל זה אינו דומה לעולם של סדנאות בצק סוכר. סדנאות אלו אשר מועברות על ידי מעצבות מקצועיות אשר מתמחות בעיצוב באמצעות בצק סוכר, נערכות בבית המנחה של הסדנה או בביתה של מי שמזמינה את הסדנה. במסגרת סדנאות בצק סוכר לומדים באופן מעשי כיצד להכין עיצובים שונים, כולל עיצובים לעוגות ולעוגיות, בצבעים ובסוגים שונים. הסדנאות מתאימות לקהל רחב, הן לאימהות שרוצות לעצב עוגות לילדיהן, אך גם להורים שרוצים לערוך להשתתף בסדנאות עם ילדיהם, אימהות ובנות, אבות ובנים, כמו כן אפשר למצוא סדנאות בצק סוכר שמתאימות לילדים, כחלק ממסיבות ימי הולדת, מסיבות כיתה או גן.

 

מה כוללות סדנאות בצק סוכר ומתי הן נערכות

ובכן, סדנאות אלו נמשכות מפגש אחד עד ארבעה-חמישה מפגשים, כמות המפגשים תלוי בסוג הסדנה. אם מדובר בסדנה שמיועדת לאירוע מסוים, למשל יום הולדת, מסיבת רווקת, מסיבה בגן או בכיתה, אז מדובר במפגש אחד בלבד, אך אם מדובר בסדנה שמטרתה ללמוד לעומק את רזי העיצוב, הרי שהן תימשך מספר מפגשים. יש לציין שלא רק אנשים פרטיים משתתפים בסדנאות מסוג זה אלא גם מקומות עבודה רבים עורכים סדנאות אליהן הם שולחים את העובדים שלהם במסגרת יום כיף.

במהלך המפגשים לומדים להכיר את החומרים בהם משתמשים, לומדים כיצד לטפל ולשחק בהם, מגלים דוגמאות שונות של עיצובים, ועוד. כמו כן, במהלך הסדנאות לומדים שיטות מיוחדות לעצב לבד דוגמאות, כיצד להשתמש בצבעי מאכל שונים ואיך הופכים כל עוגה או עוגייה למיוחדת.

חשוב להבהיר, ניתן למצוא סדנאות בצק סוכר במגוון מקומות בארץ, כך למשל ניתן למצוא סדנאות בצק סוכר במודיעין, תל אביב, ירושלים, ועוד במגוון ערים. כל מה שצריך זה לחפש את המדריכים המובילים בתחום.

סדנת בצק סוכר, יכולה להיות רעיון טוב לא רק לצורך לימוד אלא גם לצורך אירוע או מתנה, כפי שציינו אפשר למצוא סדנאות אשר נערכות במסגרת ימי הולדת, מסיבות רווקות ועוד, וכן אפשר להעניק שובר מתנה לסדנה כזו עבור מי שחוגג יום הולדת או מכל סיבה אחרת. כך הוא או היא, גם ייהנו מאפשרות ללמוד דבר חדש וגם זה יהיה פרקטי עבורם במקרים שונים.

לוח סדנאות בצק סוכר - מאי 2016

לוח סדנאות יוני 2016

 

רוצים סדנת בצק סוכר לילדים גם באירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!