עוגות מעוצבות ליום הולדת לבנים

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
עוגת פיראטים, עוגה מעוצבת בצק סוכר לבנים - הכי מתוק שיש

אימהות רבות משקיעות זמן רב בהכנת עוגות מעוצבות לימי הולדת לבנים שלהם. יש אימהות שלומדות כיצד להכין ולעצב עוגות כאלה בעצמן או באמצעות סדנאות מיוחדות, ויש אימהות שמעדיפות להזמין עוגות מעוצבות ממעצבות עוגות מנוסות.

לשמחתן של האימהות יש מגוון רחב של היצע בכל הקשור לעוגות מעוצבות לבנים.
עוגות אלו כוללות קישוטים של דמויות שונות אשר אהובות על בנים ומככבות בפוסטרים על הקירות בחדר השינה שלהם, בהדפסים על גבי חולצות או תיקים, וסביר להניח שהילדים מדברים עליהם כל הזמן.

עוגות מעוצבות ליום הולדת לבנים יכולות להיות רעיון טוב כבר מגיל שנתיים, אז הילד יכול לאכול את העוגה וכן ההורים יכולים להגיש אותה בגן לכל הילדים וההורים במסיבת יום ההולדת, וכן לאורחים באירוע המשפחתי שהם עורכים בבית או בכל מקום אחר. מדי שנה אפשר להכין או להזמין עוגה מעוצבת אחרת, כשבכל פעם ניתן לעצב אותה עם דמויות אחרות. מה שחשוב הוא לגוון גם בטעם העוגה וגם בעיצוב שלה. אם בחרתן דמות מסוימת שתקשט את העוגה השנה, אז בשנה הבאה תדאגו שתהיה זו דמות אחרת.

 

אילו דמויות יכולות לקשט עוגות יום הולדת לבנים

לשמחתן של אימהות אשר מבקשות להכין או לקנות עוגות מעוצבות לימי הולדת לבנים, הן יכולות למצוא מגוון רחב של דמויות מעולמות תוכן שונים, בעזרתן הן יכולות לקשט את העוגה. אפשר לחלק את הדמויות למספר קבוצות:

דמויות מצוירות – כאן אפשר למצוא דמויות מסרטי וולט דיסני, דמויות של צבי נינג'ה, עוגת בובספוג, סמי הכבאי, מיניונים, ספיידרמן, באטמן עוגת פיראטים ועוד.

דמויות אמיתיות – תתארו לעצמכן כמה הילד ישמח שעל העוגה הסמל של קבוצת ברצלונה, או דמות של מסי או רונלאדו, לברון ג'יימס או עומרי כספי.

חפצים – בקטגוריה זו אפשר למצוא עוגת כדורגל או כדורסל, עוגת נעליים, מכוניות ועוד מגוון חפצים שקשורים לבנים והם משחקים בהם ביום יום.

חיות – אומנם אלו לא רק קישוטים שמתאימים לבנים, אך בהחלט אפשר למצוא דמויות של חיות מסוגים שונים שבנים אוהבים במיוחד, נמרים, כלבים, עוגת דינוזאורים ועוד.

לצד כל אלה אנחנו יכולים למצוא גם מגוון רחב של דמויות נוספות, מצוירות ואמיתיות, שניתן לקשט בעזרתן את העוגה ולהפוך אותה למשהו מיוחד.

עיצוב עוגות בצק סוכר לימי הולדת לבנים היא יצירה מרשימה שכל אימא שמחה להגיש אותה ביום ההולדת בגן או בבית. הילד שמח שאימו הכינה או קנתה עבורו עוגה מעוצבת עם דמויות שהוא אוהב, כמובן שהוא נהנה גם לכבות את הנרות שעל העוגה ולהביע משאלה אשר תתגשם מיד כשיקבל את המתנות.

עוגות מעוצבות להיום הולדת לבנים הן דרך נוספת, ייחודית, להפוך את האירוע למשמח וצבעוני, כל מה שצריך בשביל זה, פשוט מעט דמיון, יוזמה, רעיון טוב, והנה לכם עוגה מעוצבת ויפה.

רוצים עוגות בצק סוכר מיוחדת גם לאירוע של הבן שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!