עוגות לבת מצווה עשויות בצק סוכר

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
עוגת בת מצווה, עוגת קומתיים מעוצבת בבצק סוכר לבת מצווה

אחד האירועים הגדולים והחשובים עבור כל ילדה ובוודאי עבור הוריה, הוא אירוע בת מצווה. זה נחשב לאירוע הגדול הראשון שהילדה חווה ועל כן הוא גם נחשב למיוחד. אם עד כה ימי ההולדת היו במתכונת מצומצמת יחסית, הרי שהפעם מדובר באירוע עם משתתפים רבים, בדרך כלל נהוג לעשות אותו באולם עם תקליטן וקייטרינג, מדובר באירוע הרבה יותר משמעותי מאשר יום הולדת רגיל בבית.

זו גם הסיבה שהתחום של עוגות לבת מצווה הוא הרבה יותר משמעותי, עד כדי כך שמדובר בתחום שעומד כמעט בנפרד, ביחס לעוגות ימי הולדת בכלל. לצד עוגות רגילות אנחנו יכולים למצוא עוגות שמעוצבות באופן ספציפי לאירועי בת מצווה.

סיבה נוספת שבגינה אירוע כזה מכיל עוגות מעוצבות בצורה יפה ומרשימה היא, עצם זה שהאירוע שייך לבנות 12 שעוברות מגיל הילדות לגיל הנעורים והבגרות. לכן גם העיצובים על גבי העוגה יהיו שונים ומיוחדים. אומנם גם במקרה של עוגות מעוצבות לבת מצווה מדובר עוגות מבצק סוכר, אך אלו עוגות הרבה יותר מעוצבות, ונהוג להשתמש בהן בעיצובים שונים ומרשימים. עיצובים שמיועדים להבליט את הייחודיות, הן של האירוע והן של הגיל בו נמצאת הנערה.

 

דוגמאות לעוגות לבת מצווה

כל מי שמסתכל על קטלוג של עוגות מבצק סוכר, יכול לראות מגוון רחב של דוגמאות שיכולות להתאים לעוגות בת מצווה. מדובר בדוגמאות שכוללות מאפיינים כלליים, למשל פריטי אופנה, פריטי פופ, דמויות וגיבורים, ועוד. מדובר על מאפיינים דומים שאפשר למצוא במגוון רחב של עוגות בת מצווה.

לעומת זאת, לצד מאפיינים אלו, אפשר למצוא מאפיינים שהם ייחודים לכלות השמחה, למשל, תמונות שלהן, עיצוב של דמויות שלהן, עיצוב של חיות שהן אוהבות, דמויות יוצאות דופן מסרטים או מוזיקה שהן אוהבות ועוד. הרעיון הוא ליצור עוגה שתאפיין אותן בצורה מיוחדת.

לשם כך, ההורים צריכים לדעת כמובן מה הילדות שלהם אוהבות, וכן למצוא מעצבת עוגה שתדע לעצב עוגה כזו בהתאם. מן הסתם, רצוי לשתף את הילדה בהחלטה איזה עיצוב להכין על העוגה וכיצד. ההחלטה צריכה להתקבל בהתאם למה שהילדה רוצה אך מצד שני, גם בהתאם לתקציב שעומד לרשות ההורים.

 

צריך לזכור, שהעוגה היא רק חלק מתקציב האירוע, ומנגד יש להחליט על מספר העוגות שיוגשו באירוע בהתאם לכמות הנוכחים בו. אם זה אירוע גדול, אז יהיה נכון לקנות מספר עוגות לבת מצווה, וכך ניתן לעצב מספר דוגמאות ולא רק דוגמא אחת, מצד שני, אם זה אירוע יחסית מצומצם, אז יהיה נכון לעצב אך ורק עוגה אחת ולא מעבר לכך. כמובן שאפשר להחליט על הכנת עוגה גדולה מספיק, מבלי לחשוש שהאורחים לא יוכלו לטעום ממנה.

לסיום, כפי שאפשר להבין, עוגות בת מצווה הן עוגות מיוחדות במינן, בדומה לאירוע כולו, כי גם הן מבטאות את המעבר מילדות לבגרות.

רוצים עוגות בצק סוכר מפוארות גם לאירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!