עוגות בצק סוכר לבת מצווה

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
עוגות בת מצווה מעוצבות, עוגות בצק סוכר מיוחדות לבת מצווה - הכי מתוק שיש

לפני מספר שנים, באחת העונות של ארץ נהדרת, ערכו מדי פרק מערכון על הפקת בת מצווה. אירוע שבעבר היה סולידי וצנוע, ועם הזמן הפך להפקת ענק, מה שנקרא בת מצווש. אירוע שכולל מאפיינים שונים, החל מבוק בת מצווה לילדה, אירוע בגן אירועים, תקליטן, להקה, אטרקציות ועוד. אחד המאפיינים של האירוע הוא עוגה מעוצבת מותאמת לבת מצווה.

לכאורה זה טבעי ואיננו שונה ממה שהיה בעבר, הרי גם לפני עשרים או שלושים שנה, כשילדות חגגו בת מצווה, ההורים קנו עוגה או אפו עוגה מרשימה, מיוחדת ושונה. בכל זאת, בת מצווה איננה דומה לאירועים אחרים.

אך קיים הבדל בין העוגות ההן לעוגות היום. בכל זאת הימים השתנו, הורים משקיעים הרבה יותר באירועי בת מצווה, הילדות רוצות הרבה יותר, ולכן אנחנו יכולים למצוא עוגות מעוצבות לבת מצווה ברמה אחרת לגמרי מאלה שהיה נהוג להכין או להזמין בעבר. זה מתחיל בחומרי הגלם שהם הרבה יותר איכותיים וממשיך בכך שהעוגות מכילות קישוטים ודמויות שונות, שלא הכרנו בעבר.

לפני שנציג מספר דוגמאות, חשוב לומר שאם רוצים להזמין עוגות מעוצבות בבצק סוכר, מוטב לעשות זאת דרך מעצבת עוגות מקצועית ולא בכל מקום. זה לא נכון להזמין עוגה בקונדיטוריה רגילה, אלא יש להזמין אצל מישהי שמתמקצעת בתחום. כמו כן, לא חייבים להזמין בהכרח עוגה מוכנה, להיפך, עדיף להזמין עוגה מעוצבת בהזמנה אישית, כך אפשר ליהנות מעוגה בדיוק כפי שהילדה רוצה. עוגה שכוללת דמויות שהיא אוהבת, על פי העיצוב שהיא רוצה.

דוגמאות לעוגות מעוצבות לבת מצווה

העוגות הקלאסיות לבת מצווה, הן עוגות מותגים. ילדות בנות 12 הן ילדות שמכירות את כל המותגים החמים ביותר בתחום של אופנה, ויש מי מביניהן אשר ישמחו לקבל עוגה אשר מכילה דוגמאות שונות של מותגים, בין אם מדובר במותגים בינלאומיים או ישראליים, מותגי לבוש או הנעלה.

עוד דוגמא קלאסית של עוגות מעוצבות לבת מצווה, עוגות בלרינה. עוגה זו מעמידה במרכזה בלרינה מרשימה בתנועת ריקוד מסוימת. עוגה זו מזכירה עיצובים אחרים שכוללים דמויות שונות, בין אם מדובר בזמרות, שחקניות, דוגמניות ועוד. ההבדל הוא, שכאן לא מדובר בהכרח על בלרינה ספציפית אלא אפשר לבחור בלרינה במראה כללי.

עוד דוגמא לעוגה אהובה, היא עוגת קומתיים. מדובר על עוגה שמזכירה במראה שלה את מה שמוכר לנו מעולם החתונות, עוגה במספר קומות. כאן מדובר על שתי קומות, שבכל קומה אפשר לשים דמויות וקישוטים אחרים. עלינו לבחור כיצד אנחנו רוצים לעצב את הקומות השונות, כך שישתלבו יפה אחת עם השנייה.

עוגות נוספות; הן עוגת פרוזן מפוארת, עוגות עם תמונה של הילדה עצמה (לבד או אנשים נוספים) ועוד שלל דוגמאות אחרות.

רוצים עוגות מעוצבות בבצק סוכר או סדנת בצק סוכר גם באירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!