עוגות מעוצבות לחתונה מיוחדת במינה!

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
עוגות מעוצבות לחתונה, עוגת חתונה מבצק סוכר - הכי מתוק שיש

עונת החתונות עומדת להתחיל, ספירת העומר עברה, הקיץ מתחיל, ועוד מעט זוגות רבים ייכנסו מתחת לחופה, יישבעו זה לזו, יאמרו את הנדרים שלהם, ויחליפו טבעות. אם עונת החתונות בפתח, אז מיותר לציין שאנחנו נמצאים בשיאן של ההכנות לחתונות, ובין היתר אנחנו יכולים להעריך, שלא מעט זוגות מתבלטים איזו עוגת חתונה לבחור עבור החתונה שלהם.

זוגות רבים בוחרים ל"העתיק" את המסורת האמריקאית של הזמנת עוגות חתונה לאירוע, בנוסף לקייטרינג אשר מציע תפריט ייחודי לחתונה כמקובל. ההחלטה להזמין עוגת חתונה מיוחדת במינה מיועדת להפוך את האירוע להרבה יותר שמח ומתוק ולהציג עוד פיסת מזכרת שהאורחים ובני הזוג ייקחו אותה לכל מקום. בדרך כלל עוגות חתונה מיוחדות לא רק בטעמן אלא גם בעיצובן.

בחלק הבא נציג מגוון עוגות חתונה מיוחדות, עוגות שמתאימות לסוגים שונים של החתונה ויכולים להתאים לזוגות שונים. על מנת שהבחירה תהיה נכונה, אפשר לנקוט באחד משתי הדרכים הבאות;

דרך ראשונה, אפשר להחליט על סוג העוגה אשר רוצים לאפות ולעצב, ולבקש מהמעצבת עיצוב עוגות בצק סוכר על פי הזמנה.

דרך שנייה, לבחור מבין קטלוג של עוגות מוכנות את העוגה שמצאה חן בעיניכם. במקרה כזה, עליכם לבחור מעצבת שיש לה קטלוג עוגות חתונה גדול ומשמעותי עם מגוון רחב הן של טעמים והן של עיצובים.

 

רוצים חתונה מיוחדת? תבחרו עוגה מיוחדת

אפשר למצוא בשוק עוגות חתונה מגוון רחב של עוגות בטעמים ובעיצובים שונים, הרעיון הוא כמובן לבחור עוגה שתתאים לעיצוב אשר בני הזוג רוצים לספק לאירוע, וכמובן שהיא צריכה להיות בטעם מיוחד וייחודי.

עוגת פרלינים – עוגה מיוחדת שכוללת מגוון פרלינים מסוגי שוקולד שונים, אחד על גבי השני. זה יכול ליצור גם שילוב של צבעים כהים ובהירים וגם שילוב של טעמים.

עוגה בצבעי הקשת – עוגה שמתאימים לחתונות של סטרייטים וגם לחתונות של בני או בנות זוג מאותו מין. עוגה מלאה בשלל מרכיבים מתוקים בצבעי הקשת שיוצרים ביחד את דגל הגאווה.

עוגת פרחים – עוגה מעוצבת אשר כוללת מגוון דוגמאות של פרחים בצבעים שונים, רצוי צבעים בהירים. עוגה כזו יכולה להתנשא לגובה כשבכל קומה יש פרחים בצבעים אחרים.

עוגת פירות – מתאים במיוחד לקיץ, עוגה קלילה שמכילה את מגוון פירות העונה, הייחוד הוא לא רק בטעם אלא גם בצבע, אם משלבים שורה של פירות אז יוצרים עוגה עם שלל צבעים ייחודים.

עוגה בצורת בית – הרעיון הוא להציג את הבית שבני הזוג עומדים להקים ביחד, העוגה תעוצב בצורת בית עם משפחה, בשלל צבעים ובמספר קומות.

עוגה קלאסית – עוגת חתונות קלאסית היא עוגה אשר בנויה על מספר קומות כאשר בקומה העליונה מוצבים דמויות של חתן וכלה. מדובר בעוגה עשויה בצק סוכר ומכילה מגוון סוגים של שוקולדים באיכות גבוהה.

רוצים עוגות מעוצבות בבצק סוכר לחתונה או לאירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!