עוגות מעוצבות ליום הולדת לבנות

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
עוגת קשת בענן, עוגות מעוצבות מבצק סוכר לבנות | הכי מתוק שיש
עוגת נסיכות, עוגה לבנות מעוצבת בבצק סוכר - הכי מתוק שיש

מה ילדים רוצים היום לימי הולדת? אירוע עם חברים, משחקים, הפעלות וכמובן עוגות מעוצבות עם שלל דמויות שהם אוהבים, עוגות שכל הילדים יוכלו להתרשם מהן, ליהנות ולאכול אותן. לשם כך צריך לפנות למעצבות עוגות אשר מתמחות בבישול ועיצוב של עוגות לבנות עם דמויות שונות.

כל הורה שמחפש עוגות מעוצבות, יכול לשים לב שקיימים דגמים שונים של עוגות, אשר מתחלקות הן בסגנון העיצוב והן בסוג הדמויות שמעוצבות על גבי העוגות. כאשר חלוקות עיקריות בין הדוגמאות השונות הן, עוגות מעוצבות ליום הולדת לבנות ועוגות מעוצבות ליום הולדת לבנים, חלוקה נוספת שקיימת היא על פי גילאים, סביר להניח שעוגות מעוצבות לילדים בגילאי יום הולדת 6 עד 11, אינן דומות לעוגות בגילאי יום הולדת מתחת לגיל זה או מעל לגיל זה.

לפני שנציג כאן שורה של דוגמאות לעוגות שונות, בפרט עבור עוגות מעוצבות ליום הולדת לבנות, נציין רק שלא מספיק לעצב עוגות לבנות או עוגות בצבעים אחרים, יש לוודא כמובן שהן מכילות מרכיבים איכותיים ובאופן כללי שהן טעימות, אחרת העיצוב לבדו לא יספיק בשביל שהילדים וההורים ייהנו מהעוגה.

דוגמאות של עוגות מעוצבות

אם אתם מחפשים עוגות מעוצבות ליום הולדת לבנות או עוגות יום הולדת לבנים, הרי שאפשר למצוא, כאמור, דוגמאות שונות. לשם כך, תחילה עליכם לשאול את הילדים, מה הם אוהבים ומה הם מעדיפים.

סביר להניח שאתם תדעו מי הם הגיבורים של הילדים שלכם, בין אם מדובר בדמויות מצוירות, להקות, זמרות או כוכבי ספורט. סביר להניח שבנים יעדיפו עוגות עם דמויות מעולם הספורט כמו רונאלדו או מסי, סמל של ברצלונה, כדורגל או כדורסל, וכן סביר להניח שבנים יעדיפו עוגות עם דמויות של אקסמן, באטמן, איירון ודמויות מצוירות אחרות של גיבורי פעולה.

לעומת זאת, אצל בנות נוכל למצוא בחירה של דמויות מצוירות שמתאימות להן, כמו; עוגות נסיכות, עוגת אנה ואלזה מהסרט פרוזן, דמויות מעולם המוזיקה והקולנוע, עוגות מותגים ואביזרי פופ למיניהם ולאחרונה הצטרפה גם גיבורת על אהובה לבקשות של בנות רבות, הכוונה לוונדרוומן כמובן, אשר זוכה לעדנה גדולה בזכות הסרט בכיכובה של השחקנית הישראלית, גל גדות.

חשוב להדגיש, שכיום בניגוד לעבר נניח, יש פחות חלוקה מגדרית בין בנות לבנים ולכן, אל תופתעו לשמוע עם דמויות מעולם המוזיקה, קולנוע או טלוויזיה שבנות אוהבות אז גם בנים אוהבים, וכן דמויות מעולם הספורט שפעם היו אך ורק מנת חלקם של בנים, גם בנות אוהבות ומעוניינות בעוגות עם דמויות שלהם.

לפני סיום, אם אתם רוצים להזמין עוגות לבנות מעוצבות לימי הולדת, רצוי לעשות זאת מבעוד מועד ולא לחכות לרגע האחרון, כך תוכלו ליהנות מעוגות מוכנות בזמן האירוע ולא יווצר מצב שתגיעו לאירוע בלי שתהיה לכם עוגה מוכנה.

רוצים עוגות מעוצבות בבצק סוכר או סדנת בצק סוכר גם באירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!