עוגות מעוצבות בצק סוכר לימי הולדת לקטנטנים

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1

בעשור האחרון אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אימהות אשר משקיעות שעות רבות בהכנת עוגות מעוצבות ליום הולדת של ילדיהם הקטנים, ולא מדובר בעוגות מעוצבות רגילות, אלא עוגות מעוצבות עם דמויות דיסני, בעלי חיים, ועוד מגוון עיצובים של דמויות וצורות שילדים אוהבים.

עוגות מעוצבות ליום הולדת לקטנטנים הפכו להיות מאוד פופולאריים, בין היתר בזכות האינטרנט אשר מאפשר לאימהות ללמוד שיטות שונות לעיצוב עוגות בצק סוכר לימי הולדת, וכן בזכות אפשרויות השיתוף במידע בין האימהות. אנחנו יכולים לראות אימהות משתפות מתכונים, המלצות לעיצובים, תמונות וכמובן מחמאות על טיב העיצוב וסגנון העוגה.

כשאימא מחליטה לעצב עוגה ליום הולדת של ילדיה או לרכוש עוגה מעוצבת, יש כמה דברים שהיא צריכה לעשות לפני כן, על מנת שהילד יהיה שמח וגם הילדים האחרים בגן או בכיתה, ייהנו ממנה.

  1. עליה לבחור עוגה מעוצבת עם דמות שהילד אוהב, כאמור זה יכול להיות דמות של דיסני, דמות של גיבור על, חיה אהובה, שחקן כדורגל פופולארי ועוד.
  2. מן הסתם העוגה צריכה להיות בגודל מתאים, כלומר כזו שכל הילדים (וההורים) יוכלו ליהנות ממנה.
  3. היא צריכה להיות מעוצבת בצורה יפה ואיכותית עם צבעים מרשימים שיבליטו את סגנון העיצוב.
  4. היא צריכה להיות עשויה מחומרים איכותיים שיהפכו אותה לטעימים.

 

דוגמאות ייחודיות של עוגות מעוצבות ליום הולדת לקטנטנים

כפי שכל אימא יודעת, ישנם לא מעט סגנונות עיצוב עוגות בצק לימי הולדת. כל מה שצריך לעשות זה לבחור את העיצוב היפה ביותר עבור היום הולדת של הילד. כל אימא בוחרת עיצוב מסוים שנראה לה על פי נקודות מסוימות. לשם כך אנחנו מבקשים להציג בפניכן מספר דוגמאות של עוגות מעוצבות לימי הולדת לילדים קטנטנים.

דוגמא ראשונה היא עוגת בצק סוכר; ציפוי של בצק סוכר מלא, בצבעים שונים, אפשר למצוא ציפויים בצבע אדום, ירוק, כחול וכל צבע מאכל אחר על פי הצורך.

דוגמא אחרת היא של עוגה מעוצבת בצורת חיה, למשל, עוגה בצורת פיל, חתול, כלב, נחש, או כל חיה אחרת שהילד אוהב.

דוגמא נוספת היא של עוגה מעוצבת בשתי קומות, כשהקומה השנייה קטנה יותר מזו הראשונה, מה שמעניק לה מראה ייחודי.

כאמור בכל עוגה מעוצבת ניתן לשלב דמויות שונות, החל מדמויות דיסני, דמויות של חיות, גיבורי על, ועוד מגוון דמויות וחפצים. תמיד אפשר להניח על העוגה מספר דמויות, למשל, את כל החבורה של לוני טאונס או את החברים של מיקי מאוס. כמו כן אפשר לשלב מעל העוגה 2-3 דמויות של חיות שונות.

רוצים עוגות מעוצבות ליום הולדת של הקטנטנים גם באירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!