עוגות מעוצבות לבנות וילדות - קטנות וגדולות!

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1

הבת חוגגת יום הולדת? בת מצווה? עומדת לסיים את התיכון ולהתגייס או שהיא כבר משתחררת ועומדת לעשות את הטיול הגדול אחרי הצבא? אולי זה הזמן לחשוב על עוגה מיוחדת לכבודה, ובשביל זה רצוי לדעת כיצד מכינים עוגות מעוצבות לבנות ובמילים אחרות, כיצד לעצב עוגות בבצק סוכר.

הרעיון של עוגות מעוצבות לבנות איננו חדש, כבר בעבר היה נהוג להכין עוגות מעוצבות ביקר בזילוף וקצפות עם אלמנטים שמתאימים לבנות, כמו למשל דוגמאות אשר לכאורה שייכים לעולם הבנות; החל ממיני מאוס, דרך נסיכות, קשת בענן, פרחים, לבבות ועוד.

עם הזמן, או ליתר דיוק, בעקבות שינויים חברתיים ותרבותיים, הרעיון של עוגות מעוצבות לבנות השתנה והתרחב, וכיום אנחנו יכולים למצוא יותר רעיונות משולבים, כלומר כאלה שיכולים להתאים גם לעוגות מעוצבות לבנות וגם לבנים, למשל, עיצוב של סוסים, כלבים, וחיות אחרות. מלבד חיות אפשר למצוא גם עיצובים אחרים שמתאימים לשני המינים, למשל, עיצובים מעולם הספורט (בהנחה והן עושות פעילויות ספורטיבית וזה מדבר אליהן), כלי רכב, גיבורי תרבות מעולם המוזיקה והקולנוע ועוד.

עוגות מעוצבות לבנות יכולות להיות רעיון נפלא לאירועים מסוימים כמו ימי הולדת, כאן אפשר למצוא הורים רבים אשר נוהגים לאפות ולעצב עוגות במיוחד כשמדובר על ימי הולדת לבנות בגילאים נמוכים, מגיל שנה, גילאי גן ובית ספר, כמו כן אפשר להכין עוגות מעוצבות לבנות לאירועים גדולים יותר, כמו עוגת בת מצווה מעוצבת לאירוע משפחתי, אז זו תהיה עוגה מושקעת וגדולה אפילו עוגת קומותיים, עוגות לגיל 16 המתוק, עוגות מעוצבות לכבוד סיום התיכון, הצבא, התואר או ואפילו למסיבת רווקות.

 

האם להכין עוגה או לרכוש מוכנה?

כל אימא תוהה (ותסלחו לי מראש, ההנחה היא שאת העוגה תכין האימא, ולכן הפנייה היא אליה):
האם להכין את העוגה ואת העיצוב בעצמה או לפנות לקונדיטורית מקצועית.

  • מומחיות לעיצוב עוגות בבצק סוכר ניתן למצוא בכל הארץ. אני מגיעה לאזור מרכז, שפלה ומודיעין. אפשר למצוא אתרים עם דוגמאות וגלריות שונות של עיצובים שיכולים להתאים לבנות אצל לא מעט מעצבות עוגות מקצועיות.
  • בעוד שהכנת עוגה באופן עצמאי, היא דבר אישי ויפה אשר נוצר עם כל הלב והרגש, הרי שרכישת עוגות מעוצבות, חוסכת לא מעט טרחה (גם אם היא עולה כסף), וכן מאפשרת ליהנות מעוגה מקצועית אשר מעוצבת יפה ובוודאי גם טעימה.
  • ותמיד יש את האופציה ללמוד איך עושים עיצובים בבצק סוכר, זו יכולה להיות סדנה ליום אחד, במהלכו אפשר ללמוד אודות עיצוב עוגות בצורות שונות. במהלך הסדנה האימא תלמד כיצד להכין את העוגה עצמה אך גם כיצד לעצב אותה. כיצד ליצור עיצוב מבצק סוכר, באילו צבעי מאכל להשתמש, כיצד לבנות את העיצוב ועוד.

לפני הכל, חשוב מאוד לבדוק מה בדיוק הילדה אוהבת, אילו עיצובים ידברו אליה, וכמובן האם ניתן להכין עיצוב שכזה. צריך לזכור עוגה מעוצבת יכולה להיות דבר נפלא, אך בשביל שתהיה מיוחדת, היא צריכה להתאים לילדה ולאירוע שלשמו מכינים ומעצבים את העוגה.

רוצים עוגת בצק סוכר לילדה באירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!