עוגות מעוצבות למבוגרים ולימי הולדת ולאירועים מיוחדים

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
עוגות מעוצבות למבוגרים, עוגות לאירועים - הכי מתוק שיש
עיצוב עוגות בהזמנה מבצק סוכר - הכי מתוק שיש

כל מי שעוקב אחר אתרי אינטרנט של עוגות מעוצבות, מדורים בעיתונות או פינות בטלוויזיה אשר מתעסקות בכך, סבור בוודאי שמדובר בעוגות אשר מיועדות אך ורק למסיבות של ילדים וילדות אך לא כך הדבר. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של עוגות מעוצבות למבוגרים לשלל אירועים שונים.

אל מעצבות עוגות מגיעות הזמנות רבות עבור אירועים של מבוגרים, החל מימי הולדת רגילים, ימי הולדת עגולים, חתונות, מסיבות חינה, מסיבות אירוסין, ימי נישואין רגילים או עגולים, וכן לאירועים כגון פתיחת עסק, קבלת תואר, חנוכת בית, יציאה לפנסיה ועוד. כל אחת מהעוגות מעוצבת על פי סוג האירוע וכן על פי מאפיינים של מי שמזמינים עבורו את העוגה. ניתן להזמין עוגות למבוגרים ללא גלוטן ואף עוגות טבעוניות מעוצבות מחומרי גלם טבעיים ואיכותיים – ללא פשרות!

 

עוגות מעוצבות למבוגרים שונות מעוגות יום הולדת לילדים במספר מאפיינים:

ראשית, מאחר והן לא בהכרח קשורות לימי הולדת, אז ניתן לעצב אותן בצורות שונות. לעיתים זה אומנם מגביל את יכולת היצירה, אם נניח מדובר על עוגה מעוצבת לחנוכת בית או עוגה מעוצבת לפתיחת עסק, אז מן הסתם העיצוב חייב להיות קשור לכך ולא יכול לעסוק בכל עניין, מצד שני, יש לא מעט אפשרויות עיצוב גם במקרים אלו.

שנית, באופן טבעי, עוגות למבוגרים פחות מתוקות מאשר עוגות לילדים. ילדים אוהבים לצרוך יותר מתוק, בעוד מבוגרים מעדיפים לצרוך בקפידה ולא באופן חופשי. יש לומר שכיום גם נהוג להכין עוגות מעוצבות טבעוניות, כלומר ללא חלב וביצים, דבר שפחות נהוג אצל ילדים.

מאפיין שלישי שמבדיל בין עוגות מעוצבות למבוגרים לבין עוגות מעוצבות לילדים הוא, במקרים רבים אפשר לתת לדמיון להשתולל, ללכת לכיוונים סאטיריים, ציניים, הומוריסטים, דברים שאצל ילדים זה פחות מובן מאליו, אצל מבוגרים זה מתקבל בברכה ובהומור בריא.

 

דוגמאות אידיאליות לעוגות מעוצבות למבוגרים

על מנת להציג דוגמאות לעוגות אלו, אנחנו נחלק אותן על פי סוג האירוע שלשמו מכינים את העוגה:

עוגות ימי הולדת – כאן אפשר לשלב בין עוגות בצק סוכר משולבות בעיצובים סטנדרטיים, כמו פרחים, זיקוקים, לבבות לבין דברים כמו צבעים של קבוצת כדורגל אהובה, סמל של רכב, קישוטים שקשורים לתחביבים (למשל, לרוכבי אופניים מושבעים אפשר להכין קישוט של אופניים) וכן הלאה.

עוגות לימי נישואין – לצד צבעוניות רבה אפשר להכין עיצוב של זוג בסיטואציה מסוימת וכן להוסיף טקסט רומנטי או אחר.

סיום תואר – כמובן שהעוגה תעוצב על פי סוג התואר, אצל מי שסיים רפואה אפשר לעצב מסכה או סטתוסקופ, אצל מי שסיים עריכת דין אפשר לעצב כובע של בוגרי התואר או ספר חוקים.

חתונה – כאן כמובן ניתן לעצב זוג צעיר ורומנטי, הדבר נכון גם למסיבות אירוסין ואף לחינה.

כאמור בכל אחד מהאירועים שלשמם מכינים או מזמינים עוגה מעוצבת יש לעצב עם אלמנטים מסוימים שקשורים לאירוע כשמסביב העוגה תיצבע בצבעים חגיגיים שמתאימים לאופי האירוע.

גם אתם רוצים עוגות מעוצבות בבצק סוכר למבוגרים באירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!