עוגות מפוארות ליום הולדת מבצק סוכר

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
עוגת בצק סוכר m&m, עוגות מיוחדות ליום הולדת - הכי מתוק שיש
עוגת דינוזאור, עוגות מפוארות לימי הולדת מבצק סוכר

הימים בהם דאגנו להכין לילדים שלנו או לקרובי משפחה אחרים שלנו עוגות שוקולד ליום הולדת או עוגה עם קרם רגיל, אינם עוד. כיום בשביל להעניק להם עוגת יום הולדת יפה ומפוארת, יש לדאוג להכין לכבודם עוגות מפוארות מבצק סוכר.

כל מי שעקב בשנים האחרונות אחרי מדורי האוכל באינטרנט או מדורים שעסקו בהורים וילדים, נחשף בוודאי לרעיון של עוגות מבצק סוכר מעוצבות ליום הולדת, למרות שלא רק הורים מכינים עוגות שכאלה אלא גם בני ובנות זוג. הרעיון של עוגות מפוארות מבצק סוכר בימי הולדת הוא מאוד פשוט, מדובר בעוגות רגילות וטעימות כמובן אשר מעליהן יש עיצוב מיוחד אשר מוכן באמצעות בצק סוכר. מדובר בעיצובים שיכולים לכלול דמויות מתוך סרטי קולנוע ותוכניות טלוויזיה, כוכבי תרבות, דמויות מסרטים מצוירים, סמלים של קבוצות כדורגל וכדורסל, סמלים של מכוניות, פיות, כוכבים, פרחים, פרפרים ולמעשה כל דבר. העיצוב מתבצע הן באמצעות כלים מסוימים שמאפשרים לעצב ולפסל את הבצק באופן מדויק או על פי הדמיון והניסיון.

 

באלו עוגות ניתן להשתמש לצורך עיצוב בבצק סוכר?

למעשה אפשר להשתמש בכל עוגה, כל עוד אין צורך לשים אותה במקום לח ויבש, שכן בצק סוכר לא יכול לעמוד בתנאים אלו. כמו כן יש לזכור שבצק סוכר חייב להיות מאוחסן במקום סגור ואטום שכן אסור שהוא יבוא במגע עם אוויר. כמו כן יש לזכור שבצק סוכר לא יכול לבוא במגע עם מים, וניתן לשמור אותו רק במשך מספר ימים ולא יותר מזה.

כפי שאפשר להבין ניתן להשתמש בעוגות בסיסיות אך ניתן לעשות גם בעוגת שוקולד, עוגת אגוזים וקינמון, ועוד מגוון עוגות שעונות על התנאים שציינו. בכל מקרה את החלק של העיצוב בבצק סוכר נשים על העוגה בסוף התהליך. מה שכן, אם מחליטים להכין עוגת בצק סוכר חגיגית ליום הולדת, יש לוודא שהעוגה לא מכילה מרכיבים שמסוכנים לילדים (אגוזים, בוטנים, חלב וכדומה).

 

כיצד מעצבים עוגות מפוארות בצורה חכמה

מאחר ויש לא מעט דוגמאות של עיצובים באמצעות בצק סוכר, הרי שהדרכים החכמות ביותר לעצב או להשתמש בעיצובים אלו הם, באמצעות אביזרים שונים, למשל נייר שקוף, שמאפשר ליצור קווי מתאר דומים כך שיהיה ניתן להשתמש בהם לצורך העיצוב. כמו כן ניתן להשתמש ביד הדמיון על מנת לעצב פרטים שונים. מה שחשוב הוא לשים לב שאכן העיצוב הוא מדויק ולא פוגע בעוגה.

על מנת ליהנות מעוגות מפוארות ליום הולדת מבצק סוכר, אני ממליצה פשוט ליצור איתי קשר וביחד נעצב את העוגה כפי שאתם רוצים, ניתן להזמין אצלי עוגה בהזמנה אישית על פי עיצובים שונים או להזמין דוגמאות מוכנות של עוגות מפוארות על פי טעמו של הילד/ה או המבוג/ת.

 

אני מזמינה אתכם להיכנס ולצפות בסרטוני הדרכה לעבודה עם בצק סוכר – לצפייה כנסו ל'הדרכות'

רוצים עוגות בצק סוכר מפוארות גם לאירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!