עוגות מעוצבות מבצק סוכר - עוגות קומתיים

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
עוגת קומתיים מעוצבות בבצק סוכר ליום נישואין וחתונות - הכי מתוק שיש

כאשר אנחנו חוגגים אירוע חשוב כמו יום הולדת או חתונה אנחנו רוצים שהאירוע יהיה הצלחה. אחת הדרכים לשפר את איכות האירוע שלנו היא להשקיע בכל מה שיש בו מהעיצוב של האולם בו האירוע מתקיים ועד האיכות של הכיבוד שאנחנו מגישים באירוע לאורחים. השקעה באיכות העוגה שנגיש כמנה אחרונה לאורחים באירוע שלנו יכולה לשמח אותם מאוד ולגרום להם להנאה רבה. עוגות קומתיים יכולות להיות עוגות מושלמות למשל לחתונות או לאירוע כמו יום נישואין או יום הולדת. את העוגה ניתן לעצב בעזרת בצק סוכר. עוגות מעוצבות מבצק סוכר יכולות להיות עוגות מעוררות תיאבון ותדהמה והן יכולות להיות איכותיות מאוד.

עוגות מעוצבות מבצק סוכר – עוגות חתונה

עוגות מעוצבות מבצק סוכר יכולות להתאים מאוד לחתונות. אם אנחנו רוצים שעוגת החתונה שלנו תהיה עוגה ייחודית ויפה כדאי לנו לעצב אותה מבצק סוכר. את העוגה אנחנו יכולים לעטר בעזרת פסלים שונים מבצק סוכר כמו למשל פסלים של החתן והכלה. ניתן לפסל מבצק סוכר גם פרחים או דימויים אחרים כמו למשל חד קרן או כרכרה עם סוסים. עוגות אלו יכולות להיות יפות מאוד והן יכולות לרגש מאוד את כל האורחים באירוע שלנו.

 

עוגות מעוצבות מבצק סוכר – עוגות ליום הולדת

עוגות מעוצבות מבצק סוכר יכולות להיות עוגות שמתאימות מאוד ליום הולדת. כאשר הבת או הבן שלנו חוגגים יום הולדת 5 או יום הולדת 10 אנחנו רוצים לארגן להם מסיבה שמחה מאוד וייחודית שהם יזכרו למשך שנים רבות בעתיד. אנחנו יכולים לשדרג העוגה של הילדים שלנו על ידי כך שנפסל בעוגה שלהם דמויות מיוחדים מבצק סוכר, ונשדרג את האירוע בעזרת עוגת קומתיים מיוחדת לפי עיצוב ייחודי – עוגות מעוצבות ליום הולדת.

אנחנו יכולים לעצב לעוגה דימויים של זחל, פרפרים, דבורים או חיות אחרות כמו פילים או חתולים. אנחנו יכולים לעשות גם פסלים מבצק סוכר של כדורגל או של כדורסל. ניתן לפסל מהבצק גם דימויים אחרים כמו למשל בובת ברבי או גיבורי אל כמו סופרמן או ספיידרמן.
(תוכלו להתרשם ממגוון הדמויות והעיצובים באתר שלי)

 

עוגות מעוצבות מבצק סוכר – עוגות ליום נישואים

עוגות מעוצבות מבצק סוכר יכולות להיות פריט ייחודית מאוד יום נישואים. יום נישואים הוא יום מרגש מאוד. כאשר אנחנו מארגנים חגיגת יום נישואים ליום הנישואים כסף או זהב, אנחנו יכולים לשדרג את איכות האירוע על ידי כך שתהיה בו עוגה מובחרת ומעוצבת – עוגת קומתיים מיוחדת ליום הנישואין. אנחנו יכולים לפנות לקונדיטורית מקצועית ואיכותית שתעצב לנו עוגה בהתאמה אישית מבצק סוכר. הקונדיטורית תוכל לעצב לנו עוגה שיש עליה דימוי שלנו כחתן וכלה או דימוי של הבית בו אנחנו גרים. אנחנו יכולים לעצב את העוגה גם כך שיהיה בה דימוי של זוג יונים או דימוי של לב אדום ושמח או אפילו של מלאכים – כל מה שאנחנו אוהבים ומוצא חן בעינינו.

רוצים עוגות מעוצבות בבצק סוכר או סדנת בצק סוכר גם באירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!