רעיונות לעוגת החלומות לבת מצווה עשויה בצק סוכר

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
עוגת החלומות לבת מצווה עשויה בצק סוכר

אחת הבעיות הגדולות של הורים כשילדיהם מתבגרים היא, שהם לא תמיד מצליחים לעקוב אחרי הדמויות שהילדים שלהם אוהבים ומעריצים. יום אחד הם מגלים שהילדים שלהם אוהבים שחקן כדורגל או כדורסל מסוים, יום אחר הם מגלים שהם כבר מעדיפים שחקן אחר, יום אחד הם אוהבים זמר מסוים ויום אחר הוא כבר לא עושה להם את זה. בגיל מסוים היכולת להחליף נאמנויות למקורות הערצה, היא מאוד גבוהה.

זה בא לידי ביטוי בצורות ובזמנים שונים, דוגמא טובה לכך כשההורים מבקשים לרכוש את עוגת החלומות לבת מצווה של הילדה. עוגות חלומות עשויה בצק סוכר, תכלול במקרים רבים דמויות שונות. מלבד דמותה של כלת השמחה, הרי שהיא תכלול גם דמויות נוספות, מעולמות תוכן שהילדה אוהבת, למשל, מוזיקה, קולנוע, טלוויזיה, אגדות וסיפורי ילדים. לעיתים לצד אותן דמויות, נמצא גם פריטי אופנה ופופ שונים שמתחברים לדברים שהילדה אוהבת.

במאמר זה נציג שורה של רעיונות לדמויות, לצד שורה של רעיונות של פריטי פופ ואופנה שהילדה יכולה לאהוב. רעיונות אלו יכולים לעזור להורים להחליט, מה להציב על העוגות שהם רוכשים עבור בת המצווה של הילדה.

רעיונות לדמויות עבור עוגות חלומות לילדה

דמויות מעולם המוזיקה – אפשר להציב כאן דמות של אמן מסוים ויחד עם זאת אפשר להציב דמויות של מספר אמנים, כמובן שאם נבחר להציב מספר אמנים, אז גודלם יהיה קטן באופן משמעותי, ואז צריך להחליט כיצד הם יתפסו את השטח של העוגה.

דוגמא לדמויות שאפשר להציב על גבי העוגה, ביונסה, ריאהנה, טיילור סוופיט, קטי פרי, ועוד מגוון זמרות וכן זמרים ישראלים ובינלאומיים. חשוב לומר, לפני שבוחרים זמר או זמרת מסוימת, רצוי לוודא שזה באמת שהילדה רוצה להציב על גבי העוגה שלה, ומוטב להסביר לה שזה צריך להיות אמן שהיא אוהבת באמת ולא אמן שמחר היא תשכח ממנו.

דמויות מעולם הקולנוע והטלוויזיה – כאן אפשר להשתמש בדמויות ספציפיות או בקאסט שלם מעולם הטלוויזיה או הקולנוע. כאן יש גם אפשרות להשתמש בדמויות מסרטים או תוכניות מצוירות כולל גיבורי על שונים.

דמויות מעולם האגדות והסיפורים – כל ילדה שקוראת ספרים או אוהבת אגדות, תשמח למצוא על העוגה שלה דמויות כמו פיטר פן, דורותי, פוקהנטוס ועוד. מדובר על דמויות שמלוות את הילדים מזה עשרות שנים וכנראה לעולם ילוו אותם.

רעיונות למוצרי פופ ואופנה – כאן אפשר למצוא מגוון רחב של מוצרי פופ ואופנה שילדות רבות בנות 12 אוהבות, למשל, פלאפונים, תיקים, שעונים, נעליים, דברים שאפשר לעצב באמצעות בצק סוכר מבנה שלהם ולהציב על גבי העוגה, זה גם יפה, גם מרשים ובהחלט ידבר אל הילדה ואל חברותיה. אם עושים את זה עם צבעים נכונים ובצורה מדויקת, זו יכולה להיות תוספת יפה לעוגה.

גם אתם רוצים עוגת החלומות לבת מצווה עשויה בצק סוכר באירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!