שולחן יום הולדת מעוצב וחגיגי ליום הולדת

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
יום הולדת פיראטים - שולחן יום הולדת מעוצב | הכי מתוק שיש

בעבר כשהיינו עורכים שולחן יום הולדת, היתה עליו מפה פשוטה ומגוון כוסות וצלחות עם חטיפים או מטעמים שונים וזה הכל, אף אחד לא חשב ששולחן יום הולדת אמור להיות מעוצב ושיש לו חלק משמעותי בעיצוב המקום והאירוע. אך עם הזמן התפיסה השתנתה, הן בימי הולדת של ילדים והן בימי הולדת של מבוגרים. כיום אנחנו יכולים לראות מגוון רחב של עיצובים לשולחנות יום הולדת.

הרעיון הוא מאוד פשוט, האירוע כשלעצמו אמור להיות מעוצב בצורות שונות, על מנת להעניק הן לאורחים והן למארגניו, תחושה שמדובר בדבר אמיתי ומיוחד ולא בעוד אירוע. לכן נכון ליצור שולחן יום הולדת מעוצב שכולל אלמנטים שונים ייחודים, החל מפיזור של צבעים שונים, צורות שונות ועוד. כך אנחנו יכולים לראות צלחות עם מטעמים בצבעים שונים, כלים חד פעמיים מעוצבים בצורה מאוד יפה ומרשימה, כמובן שכל אחד מהם הוא כלי ייחודי ולא מזכיר בכלל את הכלים החד פעמיים הישנים בצבע לבן בהם היה נהוג להשתמש פעם.

כיום אנחנו יכולים למצוא כלים חד פעמיים לימי הולדת שמשלימים את הקונספט החגיגי, אך גם מעבר לכך, אנחנו יכולים למצוא כלים חד פעמיים ממותגים שמתאימים לאירועי חברה שונים, אנחנו יכולים להדפיס על הצלחות ועל הכוסות את לוגו של החברה, ואם רוצים במקרה ומדובר ביום הולדת של ילדים אפשר להדפיס את התמונות של הילדים.

כמובן ששולחנות מעוצבים ליום הולדת כוללים עוד מגוון רחב של אמצעים, אשר יכולים לעזור בעיצובים, למשל דגלונים, פסלונים, פרחים ועוד קישוטים מסוגים שונים. כל מה שצריך לעשות זה להתאים בצורה נכונה את הצבעים אחד לשני וכן את העיצובים לאופי וסוג האירוע.

 

כיצד יוצרים בצורה נכונה שולחן יום הולדת מעוצב

דבר ראשון, צריך לבחון, את מי השולחן אמור לשרת, מה גיל הילדים שאמורים להשתמש בו. דבר שני, יש לבחון מה הם אוהבים, אילו דברים עושים להם טוב ואילו דברים גורמים יגרמו להם ליהנות אם הם יופיעו על השולחן. דבר שלישי שצריך לבדוק, כיצד כל הדברים הנ"ל קשורים לאירוע ולאופי שלו.

לשמחתנו אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של כלים חד פעמיים עם שורה של גיבורי תרבות ודמויות אהובות על ילדים, כמו כן אנחנו יכולים למצוא עוגות יום הולדת מעוצבות עם מגוון עיצובים כאלה שהילדים אוהבים, עוגות לבנים ולבנות, עם נסיכים ונסיכות, פיות, מלאכים, וצרי אופנה, כלי רכב, גיבורי קומיקס, דמויות ספורט ועוד. בכל אירוע סביר להניח תהיה עוגת יום הולדת שמתאימה בדיוק למה שחתן או כלת השמחה אוהבים, עם התייחסות לשאלה מה שאר הילדים אוהבים.

מלבד עוגה אנחנו נמצא גם מגוון ממתקים ועוד שורה ארוכה של חטיפים ומטעמים שהילדים אוהבים, עם דמויותיהם של גיבורי תרבות שונים, אין ספק שזה יוסיף לעיצוב השולחן.

גם אתם רוצים שולחן יום הולדת מהודר ומעוצב באירוע שלכם?

מלאו את פרטיכם בטופס או התקשרו 050-6205058 ואשמח להגשים את חלומכם!