הכי מתוק שיש - שני צולפה

מעצבת עוגות בבצק סוכר: שני צולפה - הכי מתוק שיש

הכי מתוק שיש – לעצב עוגות להגשים חלומות!

שמי שני צולפה, ואני מעצבת חלומות מבצק סוכר.
את החלום הראשון שלי עיצבתי עבור הילדים שלי, עוגת יום הולדת מבצק סוכר, לא הכי מקצועית, לא הכי ישרה, אבל אוי.. המבט של הילדים שלי כאשר הדמות שהם אוהבים נצבה מולם היה שווה הכל.
זו הייתה הנקודה בה בחרתי להפוך את התחביב למקצוע, ולמדתי, העמקתי והתמקצעתי במגוון של טכניקות ומיומנויות של עיצוב בבצק סוכר.
כיום המומחיות שלי היא בעיצוב חווית יום הולדת שלמה: שולחן מעוצב לפי קונספט נבחר בו אני מכינה עבורך הכל,
גם עוגות מעוצבות, גם עוגיות, קאפקייקס, ממתקים והפיסול, העיצוב בבצק סוכר עצמו.

שמים את העוגה במרכז

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1
אני מאמינה שעוגת בצק סוכר צריכה להיות טעימה בדיוק כמו שהיא יפה, ולכן כאשר אני מכינה עוגה עבורך אני משתמשת באותם חומרים בהם אני משתמשת עבור המשפחה שלי – חומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים בשוק.

הידיעה שהדמות עליה אני שוקדת הולכת להאיר את עיניו של ילד ולהפוך את מסיבת יום ההולדת שלו לבלתי נשכחת באמצעות עיצוב עוגה בבצק סוכר ממלאת אותי סיפוק. ולכן אני מזמינה אות לאתגר אותי, לגלות לי את החלומות הכמוסים שלך ואני אעשה כל שביכולתי על מנת להגשים אותם.
לא משנה אם מדובר בעוגת בצק סוכר, קאפקייקס או שולחן מעוצב בו אני מכינה אל הכל לפי נושא נבחר, תמיד אקפיד על אסתטיקה, טעם ונוחות.

הניסיון הרב שלי מאפשר לי ללמד סדנאות עיצוב בבצק סוכר או לעשות הפעלות לימי הולדת בבצק סוכר, וזאת אני עושה בשמחה, משתפת מהידע הרב שלי, בסבלנות, ומתוך אמונה שכאשר החוויה חיובית התוצאה נראית בהתאם.

עוגות מעוצבות בבצק סוכר - קאפקייק סגול 1

אשמח להגשים את החלום שלך בצורה, בטעם ובאיכות.שני 050-6205058